Velmi umělecké sbírky s uměleckými názvy

21. dubna 2015 v 20:15 | Lâmina Fria


2009 - 2012 Přetržený kruh
Zde jsou ta nejstarší díla, publikovatelné výňatky z pokusu o vážnou sbírku (jejíž počátky sahají až asi do roku 2007), která měla vyjadřovat člověka jako cosi malého a zbytečného.

2012 - 2014 The Great Empire of Xavier (kdo nezná, nepochopí)
Toto jsou básně z tzv. Néry, tedy "Nové éry". Jsou mírně naturalistické a inspirované především touhou po moci a jakousi zvrhlou čistotou (Snad eugenikou? Ale to ne!) Některé jsou rovněž inspirované krásně zpracovanými obaly hudebních alb (plnokrevně metalových) vydaných v roce 2014.

2015 - 2016 Vankila
Tento hybrid je silně inspirovaný chemií, bídou a otázkou štěstí... ale samozřejmě i otázkou života a smrti a všemi dalšími důležitými otázkami... Nejvíc ze všeho tyto básně však spojuje zoufalství.

2018 - dosud Into Madness I Dive
Zatím spojení tří projektů dohromady - jednoho, posledního, zcela spontánního, který popisuje, jak zatraceně moc jsem se zamilovala do nesprávného člověka. A zbylé dva, trochu nyní opomíjené a upozaděné tím nejnovějším, z nichž jeden měl popisovat naše světy a postavy z DrD, a druhý "recáseň" měl býti recenzemi na nová hudební alba. Název je řekla bych trefný, i když jsem nechtěla znovu anglický název... ale do češtiny to překládat nechci, neboť takhle je to inspirované písničkou od Leave's Eyes "Into Your Light I Dive", až na to, že "your light" je v tomto případě opravdu šílenství...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama